Kurumsal

Hakkımızda

Teknobel Danışmanlık 2000 yılında Ankara’da kurulmuş ve Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir firmadır.

Uluslar arası düzeyde rekabet için hangi düzeyde olursa olsun tüm firmalar yeni çıkış yollarıaramaktadırlar.

Yeni iş alanları ile sunulan ürün ve hizmetin devamlılığının sağlanmasında tek yol yönetim etkinliği ile ürün güvenirliğinin artırılması ve rekabette üstünlüktür.

Bunu sağlayacak olan kalite yönetim sistemleridir.

Kalite yönetim sistemlerinin uygulanması kuruluşların statüsünü ve müşterilerin onlara bakış açısını değiştirmekte, zaman ve paradan büyük ölçüde tasarruf sağlanmakta, çalışanlardan azami verim alınmaktadır.

Teknobel ; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, HACCP (Gıda Emniyeti), ISO 22000( Gıda Emniyeti ) , ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS 18001 (İş Sağlığı ve Güvenliği) , ISO 27001 (Bilgi Güvenliğile Yönetim Sistemi), KOSGEB Destekleri, ÇED Raporu, TSE Belgesi,Marka Tescili ve CE Marking konularında danışmanlık hizmeti sunmakta, ayrıca Stratejik Yönetim Danışmanlığı, Endüstriyel Yatırım Danışmanlığı, Yatırım Teşvik Belgesi, Yazılım Geliştirme ve Eğitim Hizmetleri alanlarında entegre çözümler üretmektedir.

Firmanızda ilgili standarda uygun Sistem Organizasyonu, Dokümantasyon ve Belgelendirme işlemleri, Teknobel bünyesindeki Lead Auditor’lerin nezaretinde çoğunluğu mühendis Kalite Sistem Danışmanları tarafından gerçekleştirilmektedir.

Teknobel, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hizmetlerini ve bunları sunuş yöntemlerini birlikte çalıştığı müşterilerinin beklenti, ihtiyaç ve tercihlerine uyarlayabilecek elastikiyete sahiptir.

Bu doğrultuda özel planlama yapabilecek yeterlikte, deneyimli ve seçkin, güçlü bir danışman kadrosuna sahip olan Teknobel kuruluşlara rekabetçi kaliteyi yaratma, sıfır hatayı yakalama ve hızlı değişimi gerçekleştirme aşamalarında onların ihtiyaçlarına yönelik, özel şekilde geliştirilmiş proje ve programlar ile destek olmaktadır.

Teknobel danışmanları bir çözüm ortağı olarak, en uygun çözümleri yaratabilmek amacıyla; profesyonel, yüksek kaliteli ve başarılı uygulamaları hayata geçirebilmek için en uygun araçları ve teknikleri kullanmaktadır.

Teknobel’i rakiplerinden ayıran; müşteri odaklı anlayışıyla hazır paket çözümler değil, mevcut duruma ve ihtiyaca göre oluşturulan yeni çözümler sunabilmesi ve kurumsal altyapısını sürekli geliştirmesidir.

Teknobel halen Ankara Merkez Ofis dışında Kahramanmaraş ve İskenderu’nda teşkilatlanmasını tamamlamış ve başarıyla hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz

Çözüm Odaklı

Bugünü kurtarmak için katlanılan görünmez maliyetler, tespit edilemeyen verimlilik yüzdeleri ve gereksiz iş gücünün var olduğu üretim sektörlerinde, yaşanan belirsizliklere çözüm bularak yöneticilere ve çalışanlara yaşanabilir bir ortam hazırlamak

Yenilikçi

Sürekli kendini yenileyen çalışma arkadaşlarımızla, inandığımız bu yolculukta müşteri beklentilerine cevap verebilmektir.

Müşteri Memnuniyeti

Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, ölçülebilirliğin zor olduğu, hata geri dönüşünün olmadığı ancak müşteri memnuniyetinin anında görüldüğü hizmet sektörlerinde faaliyet göstererek, güler yüzlü, saygılı ve anlayışlı bir toplum oluşturmak

Kurum Kültürü

Kuruluşların üretim, hizmet ve yönetim problemlerine, doğru “kurum kültürü” oluşturma arayışlarını ve kurumsal ihtiyaçlarını da göz önüne alarak en akılcı ve bilimsel metotlarla geliştirilen çözümler üretmek ve uygulamak.

Vizyonumuz

Teknolojinin hızla geliştiği günümüz koşullarında firmaların beklentilerine cevap verebilecek bir gelecek sağlayan, etkin ve saygın bir danışmanlık şirketi olmak ve ülkemiz insanının bütün yönleriyle gelişimini sağlamak, yaşamlarını kalitelendirmek ve mevcut olan potansiyel insan gücünü açığa çıkararak toplumumuzun hizmetine sunmaktır.